SMOBY Трицикал baby blade 3in1 - зелен
  • SMOBY Трицикал baby blade 3in1 - зелен

SMOBY Трицикал baby blade 3in1 - зелен

4.990 MKD
без ДДВ: 4.229 MKD
Шифра на производ: 444192
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Smoby трицикал - Balade со прекрасен дизајн наменет за деца од 10 месеци до 24+месеци. Лесен за склопување и управување, доволно е само мал притисок на рачката и тркалата веднаш вртат кон посакуваната страна. Додека управува родителот детето може слободно да го врти воланот и педалите, без тоа да пречи во управувањето на трициклот.
-метален рам
-сигурносен појас
-ергономско седиште со подесување и сигурносен прстен
- кровче за заштита од сонце
Широка рачка за управување, се подесува по висина, со торбичка која се отстранува по потреба.
Димензии: 52 х 52 х 101 (максимална висина на рачка)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS