MS BALANCE 03 кулер за преносен компјутер 15,6"
  • MS BALANCE 03 кулер за преносен компјутер 15,6"

MS BALANCE 03 кулер за преносен компјутер 15,6"

349 MKD
без ДДВ: 296 MKD
Шифра на производ: 0160547
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

MS BALANCE 03 кулер за преносен компјутер 15,6"; лесен, тивок и практичен. Совршен додаток за секој преносен компјутер, кој ќе ја одржува оптималната температура и ќе овозможи подолго работење.Подесив по висина на 4 нивоа и 2дополнителни USB приклучоци. 
Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM; Боја: црна 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS