Freeon Автоседиште  Транспортер кафено
  • Freeon Автоседиште  Транспортер кафено

Freeon Автоседиште Транспортер кафено

2.890 MKD
без ДДВ: 2.449 MKD
Шифра на производ: 31766
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Траснпортер : 
• автоседиште тестиран по стандардот ECE R44/04,
• група 0+, (од 0 до 13кг),

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS