Vivax PRO 3
  • Vivax PRO 3
  • Vivax PRO 3
  • Vivax PRO 3
  • Vivax PRO 3
  • Vivax PRO 3

Vivax PRO 3

7.999 MKD
без ДДВ: 7.618 MKD
Шифра на производ: 47
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

VIVAX PRO 3 ; Processor:MT6739WW, Frequency:1.5GHz, Technology: Quad-core,
RAM: 2 GB ; ROM:16GB,  Screen Size: 5", Front camera: 2MP, Back camera:8MP,Power (mAh):4000 ; IP68 zastita ; Gorilla Glass

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS