BYJ Полициско возило со светло и звук
  • BYJ Полициско возило со светло и звук

BYJ Полициско возило со светло и звук

399 MKD
без ДДВ: 338 MKD
Шифра на производ: 56163
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Возило со звучни и светолсно ефкти. На фрикциски погон.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS