BYJ Камион со светло и звук
  • BYJ Камион со светло и звук

BYJ Камион со светло и звук

849 MKD
без ДДВ: 719 MKD
Шифра на производ: 56165
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Камион со светлосни и звучни ефекти.

Големина 41 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS