BYJ Багер со светло и звук
  • BYJ Багер со светло и звук

BYJ Багер со светло и звук

899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Шифра на производ: 56477
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Багер со светлосни и звучни ефекти.

Големина 41 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS