Бебешки петделен комплет
  • Бебешки петделен комплет

Бебешки петделен комплет

975 MKD
без ДДВ: 826 MKD
Шифра на производ: 423
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% памук

Располагаме соследните величини:

за 3месеци, 6 месеци, 9 месеци и 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2021. UKION SHOPS