Бебешки троделен комплет
  • Бебешки троделен комплет

Бебешки троделен комплет

975 MKD
без ДДВ: 826 MKD
Шифра на производ: 421
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% памук

Располагаме соследните величини:

за 6 месеци, 9 месеци, 12 месеци и 18месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2021. UKION SHOPS