Бебешко фустанче
  • Бебешко фустанче

Бебешко фустанче

580 MKD
без ДДВ: 492 MKD
Шифра на производ: 429
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% памук

Располагаме соследните величини:

за 6 месеци, 9 месеци,12 месеци и 18месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2021. UKION SHOPS