Дубак активен центар со лулашка и џампер
  • Дубак активен центар со лулашка и џампер

Дубак активен центар со лулашка и џампер

4.199 MKD
без ДДВ: 3.558 MKD
Шифра на производ: 68
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Дидактичките играчки на дубакот имаат 12 мелодии и светлосни ефекти. 360° ротирачкото седиште овозможува едноставен пристап до играчките со кои бебето може да си игра а во исто време и да скока. Седиштето едноставно се прилагодува на три различни висини. Материјалот може да се пере и е многу лесен за одржување. Дубакот лесно се склопува и пренесува. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Максимална тежина: 25кг. Произведено во согласност со европските стандарди EN1273. Димензии 65 х 44 х 74см. Потребни батерии: 2 х 1,5V AA(не се вклучени)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS