Дубак со дидактички играчки
  • Дубак со дидактички играчки

Дубак со дидактички играчки

2.299 MKD
без ДДВ: 1.948 MKD
Шифра на производ: 66
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Седиштето едноставно се прилагодува на три различни висини. Материјалот може да се пере и е многу лесен за одржување. Дубакот лесно се склопува и пренесува. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Максимална тежина: 25кг. Произведено во согласност со европските стандарди EN1273. Димензии 63 х 52,5 х 66см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS