Патно креветче Dormi Сиво
  • Патно креветче Dormi Сиво

Патно креветче Dormi Сиво

2.699 MKD
без ДДВ: 2.287 MKD
Шифра на производ: 61
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Практично креветче за дома и за патување. Горниот раб на креветчето е обложен со мек, пријатен материјал, двете страни се прозирни за детето да може да ве гледа а и вие него.  Во пакувањето е вклучен и тенок душек (подлога) и торба за пренесување. Димензии на расклопено креветче: 120х60х78 см. Тежина на креветчето: 8,8кг, носивост 18кг.  Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN – 716.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS