Хранилка Yummy портокалова
  • Хранилка Yummy портокалова

Хранилка Yummy портокалова

3.599 MKD
без ДДВ: 3.050 MKD
Шифра на производ: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хранилката е наменета за деца од 6 месеци до 15кг тежина. Ослонувачот за грбот се подесува во 3 позиции; висина на седиштето на 6 позиции. Двоен послужавник и седиште со додаток за зеленчук. Хранилката е во согласност со европските стандарди EN 14988. Тежина: 9,2кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS