Игротека на расклопување Pelli
  • Игротека на расклопување Pelli

Игротека на расклопување Pelli

3.699 MKD
без ДДВ: 3.135 MKD
Шифра на производ: 65
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Практична игрална за дома и за патување. Горниот раб на креветчето е обложен со мек, пријатен материјал, двете страни се прозирни за детето да може да ве гледа а и вие него. На едната страна се наоѓа прозорче кое може да се отвара и затвара со цел детето полесно да влегува и излегува од креветчето додека си игра во него. Во пакувањето е вклучен и тенок душек (подлога) и торба за пренесување. Димензии на расклопена игрална: 120х60х76 см. Тежина: 9,8кг, носивост 18кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS