Женски бебешки комплет

Женски бебешки комплет

499 MKD
без ДДВ: 423 MKD
Шифра на производ: 31
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% памук.

Располагаме со следните величини: 3 месеци, 6 месеци, 9 месеци и 12 месеци 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS