Машки бебешки троделен комплет

Машки бебешки троделен комплет

599 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Шифра на производ: 40
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% памук

Располагаме соследните величини:

за 3 месеци, 6 месеци, 9 месеци, 12 месеци и 18 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS