Бејби фустанче со поклон трака
  • Бејби фустанче со поклон трака

Бејби фустанче со поклон трака

975 MKD
без ДДВ: 826 MKD
Шифра на производ: 401
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% памук

Располагаме соследните величини:

за 9 месеци, 12 месеци, 18 месеци и 24месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS