Бебешко комплетче термо

Бебешко комплетче термо

699 MKD
без ДДВ: 592 MKD
Шифра на производ: 38
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: 100% памук 

Располагаме со следните величини : 3 месеци, 6 месеци и 9 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS