Vivax DD-132
  • Vivax DD-132

Vivax DD-132

11.999 MKD
без ДДВ: 10.169 MKD
Шифра на производ: 79
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Вертикален замрзнувач
 • Енергетска класа:A +
 • Нето капацитет:97 L
 • Капацитет на замрзнување:35 L
 • 2 фиоки во ладилникот
 • 1 полици во ладилникот 
 • Димензии:47,5x124x57,3 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS