VIVAX ACP-12CH35AEAC Стандард Климатизер

VIVAX ACP-12CH35AEAC Стандард Климатизер

13.990 MKD
без ДДВ: 13.324 MKD
Шифра на производ: 60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Капацитет (Ладење) 11000
Компресор GMCC ASM140V1VDZ
Капацитет (Греење) 11500
Надворешен 57
Димензии
Внатрешно 773x287x552
Надворешен 815x325x615
Тежина 27.6/29.9
Останато
Напојување 220-240V,50Hz, 1Ph

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS