Стандард климатизери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX ACP-12CH35AEAC Стандард Климатизер
Капацитет (Ладење) 11000 Компресор GMCC ASM140V1VDZ Капацитет (Греење) 11500 Надворешен 57 Димен..
13.990 MKD
без ДДВ: 13.324 MKD
VIVAX ACP-18CH50AEX Стандард Климатизер
Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21/3.61)  Максимален капацитет на ладење: 5275 W  Мак..
24.990 MKD
без ДДВ: 23.800 MKD
naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS