Инвертер климатизери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Климатизер VIVAX ACP-18CH50AEQI
Основни карактеристики Капацитет на ладење [kW]: 5280 Капацитет на греење [kW]: 5570 Енергетска к..
35.990 MKD
без ДДВ: 34.276 MKD
Климатизер VIVAX ACP-12CH35AEQI R32
Cooling capacity [kW]: 3,52 Heating capacity [kW]: 3,81 Eco refrigerant: R32 Heating energy class..
21.990 MKD
без ДДВ: 20.943 MKD
VIVAX ACP-12CH35AERI R32 Inverter Инвертер Климатизер
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (7.0/4.1) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 4160.00 W&n..
27.990 MKD
без ДДВ: 26.657 MKD
VIVAX ACP-18CH50AERI R32 Inverter Инвертер Климатизер
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.8 / 4.0)  Максимален капацитет на ладење: 6180 W  М..
39.990 MKD
без ДДВ: 38.086 MKD
VIVAX ACP-12CH35AEXI INVERTER Инвертер Климатизер
Максимален капацитет на ладење: 4162.00 W, Максимален капацитет на греење: 4220.00 W Просечн..
21.990 MKD
без ДДВ: 20.943 MKD
naakcija.mk © 2019. UKION SHOPS