Vivax CF 260W
  • Vivax CF 260W

Vivax CF 260W

18.999 MKD
без ДДВ: 16.101 MKD
Шифра на производ: 76
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Вертикален замрзнувач
 • Енергетска класа:A +
 • Нето капацитет:190 L
 • Капацитет на замрзнување:70 L
 • 1 фиока во ладилникот
 • 4 полици во ладилникот
 • 3 фиоки во замрзнувачот 
 • Димензии:55x180x58 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS