Ладилници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vivax DD-207S
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:166 L  • Капацит..
13.999 MKD
без ДДВ: 11.864 MKD
Vivax DD-132
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:97 L  • Капаците..
11.999 MKD
без ДДВ: 10.169 MKD
Vivax MF-45
•Мини бар  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:39 L  • Капацитет на замрзнува..
6.999 MKD
без ДДВ: 5.931 MKD
Vivax DD--207WH
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:166 L  • Капацит..
14.000 MKD
без ДДВ: 11.864 MKD
Vivax CF 260W
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:190 L  • Капацит..
18.999 MKD
без ДДВ: 16.101 MKD
Vivax TTR-112
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:112 L  • 1 фиока..
7.999 MKD
без ДДВ: 6.779 MKD
Vivax TTR-93
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:93 L  • 3 полици..
7.999 MKD
без ДДВ: 6.779 MKD
Vivax TTR-98
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:84 L  • Капаците..
11.999 MKD
без ДДВ: 10.169 MKD
naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS