Апарати за домаќинство

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vivax DD-207S
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:166 L  • Капацит..
13.999 MKD
без ДДВ: 11.864 MKD
Vivax DD-132
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:97 L  • Капаците..
11.999 MKD
без ДДВ: 10.169 MKD
Vivax MF-45
•Мини бар  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:39 L  • Капацитет на замрзнува..
6.999 MKD
без ДДВ: 5.931 MKD
Vivax DD--207WH
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:166 L  • Капацит..
14.000 MKD
без ДДВ: 11.864 MKD
Vivax CF 260W
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:190 L  • Капацит..
18.999 MKD
без ДДВ: 16.101 MKD
Vivax TTR-112
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:112 L  • 1 фиока..
7.999 MKD
без ДДВ: 6.779 MKD
Vivax TTR-93
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:93 L  • 3 полици..
7.999 MKD
без ДДВ: 6.779 MKD
Vivax TTR-98
• Вертикален замрзнувач  • Енергетска класа:A +  • Нето капацитет:84 L  • Капаците..
11.999 MKD
без ДДВ: 10.169 MKD
VIVAX ACP-12CH35AEAC Стандард Климатизер
Капацитет (Ладење) 11000 Компресор GMCC ASM140V1VDZ Капацитет (Греење) 11500 Надворешен 57 Димен..
13.990 MKD
без ДДВ: 13.324 MKD
VIVAX ACP-18CH50AEX Стандард Климатизер
Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21/3.61)  Максимален капацитет на ладење: 5275 W  Мак..
24.990 MKD
без ДДВ: 23.800 MKD
Климатизер VIVAX ACP-18CH50AEQI
Основни карактеристики Капацитет на ладење [kW]: 5280 Капацитет на греење [kW]: 5570 Енергетска к..
35.990 MKD
без ДДВ: 34.276 MKD
Климатизер VIVAX ACP-12CH35AEQI R32
Cooling capacity [kW]: 3,52 Heating capacity [kW]: 3,81 Eco refrigerant: R32 Heating energy class..
21.990 MKD
без ДДВ: 20.943 MKD
VIVAX ACP-12CH35AERI R32 Inverter Инвертер Климатизер
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (7.0/4.1) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 4160.00 W&n..
27.990 MKD
без ДДВ: 26.657 MKD
VIVAX ACP-18CH50AERI R32 Inverter Инвертер Климатизер
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.8 / 4.0)  Максимален капацитет на ладење: 6180 W  М..
39.990 MKD
без ДДВ: 38.086 MKD
VIVAX ACP-12CH35AEXI INVERTER Инвертер Климатизер
Максимален капацитет на ладење: 4162.00 W, Максимален капацитет на греење: 4220.00 W Просечн..
21.990 MKD
без ДДВ: 20.943 MKD
naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS