За Нас

Наакција.мк е основана во 2018 година. Онлајн продавницата се занимава со продажба на на големо и мало: Компјутери, принтери, клими, телевизори, телефони, галантерија за компјутери и телефони, бебешка облека, бебешки колички и бебешки играчки.. 

naakcija.mk © 2020. UKION SHOPS